Odwyk Kraków

Leczenie odwykowe w prywatnym ośrodku zamkniętym w Krakowie

Odwyk to dla wielu osób jedyna opcja wsparcia w walce z nałogiem. Uzależnienie od alkoholu, narkotyków, leków czy innych środków psychoaktywnych bywa destrukcyjne nie tylko dla zdrowia fizycznego, ale wielokrotnie zaburza codzienne funkcjonowanie i ma negatywny wpływ na życie zawodowe i rodzinne. Osoby, które uświadomią sobie wagę problemu i chcą otrzymać profesjonalne wsparcie w powrocie do normalnego życia, zachęcamy do zgłoszenia się do ośrodków Vita Nova.

odwyk kraków
odwyk w Krakowie

Ośrodki leczenia uzależnień Vita Nova – kim jesteśmy?

Jesteśmy zamkniętymi ośrodkami leczenia uzależnień zlokalizowanymi w Warszawie oraz Markach. Nasza oferta skierowana jest jednak do wszystkich osób, które potrzebują pomocy w radzeniu sobie z problemem uzależnienia. Dlatego na odwyk zapraszamy też osoby z Krakowa, Łodzi i innych miejscowości. Wśród naszych pacjentów można znaleźć ludzi z całej Polski. Zapraszamy na terapię wszystkie osoby, które dobrowolnie chcą podjąć leczenie i są zdeterminowane, aby poprawić jakość życia i powrócić do normalnego funkcjonowania.

Odwyk prowadzony w ośrodku zamkniętym to dla osób uzależnionych większa szansa na poradzenie sobie z problemem. Nasi pacjenci są pod stałą opieką terapeutów, którzy dostosowują terapię stacjonarną i ambulatoryjną do potrzeb konkretnego przypadku. W razie potrzeby specjalista może zdecydować o podaniu osobie chorej środków uspokajających lub przeciwbólowych, aby zredukować objawy odstawienia substancji uzależniającej.

Jak długo trwa odwyk?

Odwyk to proces stopniowy, wymagający chęci i zaangażowania od osoby chorej. W naszych ośrodkach terapia przygotowywana jest indywidualnie, a jej czas dostosowywany jest do konkretnego przypadku. Na długość terapii jednorazowej ma wpływ między innymi rodzaj uzależnienia, jak również obserwowane u uzależnionego postępy w dochodzeniu do siebie.

Nasz ośrodek otwarty jest na osoby w każdym wieku. Zależy nam na tym, aby wszystkie każdy, kto zdecyduje się walczyć z nałogiem, mógł skorzystać z pomocy specjalistów.

Leczenie odwykowe w Krakowie

Oferujemy odwyk uzależnionym z Krakowa, Łodzi, a także innych większych i mniejszych miejscowości. Zapraszamy do zgłaszania się do naszej siedziby w Warszawie.